Meklēt
Lai vadītu un dibinātu kristocentriskas, misionālas un pavairoties spējīgas draudzes Latvijā un ārpus tās robežām, ir nepieciešami puiši un vīri, kuri sadzird Kristus aicinājumu un uzdrīkstas tam atsaukties.

Pastorālā kalpošana

Mērķis un rezultāti

Programmas mērķis ir apmācīt, stiprināt un nodrošināt ar resursiem rūpīgi izvēlētus kristīgus vadītājus, lai viņi pasludinātu Evaņģēliju, dibinātu un vadītu sabiedrību ietekmējošas draudzes stratēģiski svarīgās vietās Latvijā, Baltijas reģionā un aiz tā robežām.

Programma

Apmācību forma

Dinamiska, kvalitatīva izglītība klasē un e-vidē, mācīšanās kopienas un draudzes kontekstā.

Pieteikšanās

Darbinieki un pasniedzēji

Mūsu pasniedzēji ir zinoši un pieredzējuši kristieši - savu jomu eksperti, kuri vēlas palīdzēt studentiem kļūt par arvien labākiem Kristus sekotājiem un draudžu vadītājiem. Mūsu algotie un brīvprātīgie darbinieki ir radošas un atšķirīgas personības, kas vienojušās kopīgam mērķim – veidot Pastorālo programmu par arvien labāku vadītāju apmācību vidi.

Studenti un absolventi

Mūsu absolventi ir draudžu mācītāji un sludinātāji, draudžu dibinātāji un kalpošanu vadītāji dažādās Latvijas vietās. Mūsu studenti ir puiši un vīri, kuri paklausījuši Kristus kalpošanas aicinājumam un, mācoties BPI, gatavojas kalpošanas nākamajam solim.

Ziņas un notikumi

Pastorālās kalpošanas programmas ziņu arhīvs un notikumu kalendārs.

Kontakti

Tomass Šulcs
+371 26 765 686
bpiplatforma(abols)gmail.com

BPI ir vieta, kurā studenti ne tikai mācās teoloģiju, bet arī paši aug kā personības. Šeit ir iespēja sastapt internacionālus pasniedzējus , kuri iedvesmo, māca, iemāca un atbalsta ticības un kalpošanas ceļā. Esmu ļoti pateicīgs Dievam par iespēju šeit būt, tā man ir bijusi liela svētība. Esmu iemācījies labāk saprast komunikācijas, mentoringa un diskusiju nozīmi izaugsmes procesā. BPI ir palīdzējis sastapt jaunus cilvēkus, īpašu tādus kurus, visticamāk, nebūtu sastapis ja nemācītos BPI. Apgūto cenšos pielietot ikdienā, palīdzot apkārtējiem pēc savām iespējām un atkarībā no situācijas. No sirds varu ieteikt mācības BPI, tas ir tā vērts!
Viesturs Kaugers 2. kursa students