Meklēt

DRAFTS 1. LĪMENIS

25. Aprīlis 2016BPI DRAFTS

Mēs dzīvojam laikā, kad draudzes ir izslāpušas pēc vīriem, kuri ir gatavi uzņemties atbildību par savu dzīvi, ģimeni, darbu un savu draudzi. Vīrietis savos jaunības gados ne vienmēr apzinās savu aicinājumu un lomu draudzē un sabiedrībā kopumā. Darbs ar vadītājiem, sludinātājiem un mācītājiem sākas jau pusaudžu gados, kad tiek izdarītas būtiskas izvēles un nostiprināts topošā vīrieša raksturs.

 

Tādēļ BPI organizē BPI DRAFTS nometnes, kas ir paredzētas jauniešiem vecumā no 13 līdz 19 gadiem. BPI DRAFTS nometņu mērķis ir palīdzēt puišiem saprast savu aicinājumu, pilnveidot raksturu un labāk sagatavoties kalpošanai. Šo mērķu sasniegšanai BPI DRAFTS nometnēs tiek izmantotas visdažādākās aktivitātes, kas katru nometni padara saturiski bagātu un interesantu. Mēs vēlamies, lai ikviens BPI DRAFTS nometnes dalībnieks apgūst ne tikai kvalitatīvas teorētiskās zināšanās, bet arī viņa raksturs tiek mainīts un iegūtās zināšanas izdzīvotas praksē. Tādēļ principi, ko mācāmies BPI DRAFTS nometnēs, tiek apgūti, tos praktiski izdzīvojot.

Nometnē kā vadītāji kalpos Baltijas Pastorālā institūta studenti, LBDS sludinātāji un draudžu dibinātāji, daloties savā pieredzē par dzīvi Kristū un kalpošanu.

BPI DRAFTS 1. LĪMENIS

No 1. līdz 5. jūlijam

Lauku sēta “Ganības”, Užava (24 km no Ventspils)

BPI DRAFTS 1. līmenis ir nometne, kurā dalībnieki tiek iepazīstināti ar kristīgās dzīves un kalpošanas pamatiem. Nometnes laikā tiks apskatītas tādas tēmas kā: Kas ir Evaņģēlijs? Kā dzīvot Evaņģēlijā? Kā pasludināt Evaņģēliju? Kā saprast savu aicinājumu? Kā izdzīvot savu aicinājumu? Nometnē apmācību vadīs BPI studenti, mācītāji un draudžu vadītāji no dažādām Latvijas draudzēm.

Lai dzirdētā vēsts nebūtu tikai teorija, dalībniekiem būs jāpiedalās dažādos uzdevumos, kas palīdzēs labāk saprast un izdzīvot dzirdēto praksē.

Uz BPI DRAFTS 1. līmeni ir aicināti visi puiši, kuri pirmo reizi piedalīsies BPI DRAFTS vasaras nometnē.

Reģistrēties šeit: http://goo.gl/forms/n8Cz1wRfZA

Lai pieteiktos nometnei:

1)      Elektroniski jāaizpilda dalībnieku anketa fb.com/bpidrafts

2)      Jāsaņem draudzes mācītāja, sludinātāja, jaunieša vadītāja vai BPI studenta rekomendācija.

Katra jaunieša dalību nometnē apstiprinās LBDS bīskaps Pēteris Sproģis un BPI DRAFTS vadītājs Kaspars Šterns, izsūtot vēstuli ar uzaicinājumu uz nometni.

Pieteikšanās līdz 19. jūnijam.

Vairāk informācijas: zvanot: +371 26554780 vai rakstot uz e-pastu: kaspars.sterns@lbds.lv

 

Iet uz ziņu sarakstu