Meklēt

BPI Ziemas DRAFTS

15. Februāris 2017BPI DRAFTS

Ziemas “Mobilizācija”

BPI DRAFTS ziemas nometne “Mobilizācija” no 10.-12. februārim nometņu vietā “Ganības” pulcēja 43 dalībniekus un 11 vadītājus no visas Latvijas. Nometnes mērķis - atgādināt puišiem par viņu vīrišķo identitāti, ko saņemam Kristū, un iedrošināt to izdzīvot ikdienā kopā ar brāļiem.

Mēs runājām par izaicinājumiem, sekojot Kristum, un kā viens otram varam palīdzēt tos pārvarēt. Izdzīvojot ticību Kristum, vislielākā cīņa ir pašam ar sevi un savu raksturu. Dievs ir gatavs mūs dziedināt, ja atzīstam savas nepilnības un ceram uz Kristus pilnīgo vīrišķības piemēru. Mūsu vīrišķība nekļūst perfekta vienā dienā. Tas ir process, kurā ar Svēto Garu tiek veidots mūsu raksturs. Individuālās sarunās un grupu diskusijās daudzi puiši atzina savas nepilnības un vēlmi ar savu dzīvi pagodināt Dievu. Vadītāji jeb lielie brāļi bija labs atbalsts un piemērs, stāstot par izaicinājumiem no savas dzīves.

Visi kopā mēs praktiski izdzīvojām vārdus: “Vīri aug plecu pie pleca.” Tas ir, puiši aug, ne tikai runājot viens ar otru, bet arī praktiski darbojoties kopā.

Grūts uzdevums, kas paveikts skarbos apstākļos, rada neparastu uzticību vīru vidū un maina raksturu. Tāpēc nometnē daudz laika veltījām praktiskiem uzdevumiem un spēlēm, kurās saskārāmies ar grūtībām un nācās paļauties vienam uz otru.

BPI DRAFTS ir kustība, kas rada vidi, lai jauni vīri var augt un nobriest kā vīrieši Jēzus Kristus līdzībā. Jēzus citus nevaino, bet uzņemas atbildību par citu vainu viņu vietā. Jēzus nav pasīvs, bet aktīvi iesaistās, nākot uz zemes un kļūstot par cilvēku. Jēzus paklausa savam Tēvam līdz nāvei, līdz pat Krusta nāvei.

Kārlis Kleinhofs-Prūsis
BPI DRAFTS komandas loceklis

BPI DRAFTS šovasar:
1. līmenis 26.-30. jūnijs
2. līmenis 7.-12. augusts
3. līmenis 5.-12. augusts

 

 

Iet uz ziņu sarakstu