Meklēt

BPI DRAFTS nometne "VĪRI"

26. Jūlijs 2022BPI DRAFTS

Šogad pirmo reizi tika organizēta nometne BPI DRAFTS “VĪRI”, kas no 3. līdz 5. jūlijam notika Užavā, nometņu centrā “Ganības”.

Redzot lielo darbu, kādu BPI DRAFTS nometnēs Dievs veic dalībnieku un vadītāju dzīvēs, vadītāju komanda saprata, ka ir nepieciešams piedāvāt BPI DRAFTS pieredzi saņemt arī vīriem. Tādēļ šogad pirmo reizi tika organizēta nometne BPI DRAFTS “VĪRI”, tajā piedalījās vīri vecumā no 20 līdz 51 gadam – no dažādām draudzēm, arī bez draudzes piederības, no dažādām vietām un ar visdažādākām dzīves pieredzēm, bet viņus visus vienoja vēlme piedzīvot pozitīvas pārmaiņas savā dzīvē. Vīri bija kopā iedvesmojošā un izaicinājumu pilnā nedēļas nogalē, kas rosināja dzīvot jēgpilnu dzīvi, viņi pildīja dažādus spēka, izturības un rakstura uzdevumus, kas dzirdēto palīdzēja ne tikai saprast, bet arī izdzīvot. Jau no pirmās dienas gaisā virmoja brālīga atmosfēra. Apzinoties savu motivāciju un ļaujoties nometnes procesam, vīri radīja vidi, kurā bija iespēja būt patiesiem un atklātiem citam pret citu, stiprināja un iedrošināja viens otru, lai ietu līdz galam.

Kas ir DRAFTS? Tā ir vieta, kur pulcējas puiši un vīrieši, kas kaut ko dzīvē meklē, kādi, kas ir apmaldījušies šajā dzīvē un meklē dzīves mērķi un piepildījuma, veseluma sajūtu. DRAFTS ir kas vairāk kā nometne puišiem vai vīriem. Tā ir vieta, kur vari atrast pats sevi, saprast, kas īsti esi un kāds ir tavas dzīves nolūks vai mērķis. DRAFTĀ tu iepazīsti dažāda vecuma vīriešus, uzzini par viņu dzīves pieredzi un personīgām cīņām, vari mācīties un iegūt sev vērtīgas atziņas. Es DRAFTĀ atradu sev otru ģimeni, “brāļus no citas mātes”, kam visiem viens Mūžīgs Tēvs Debesīs, kas ir Dievs. Es raudāju, es priecājos, es cīnījos, es izturēju. To visu es darīju kopā ar saviem brāļiem Kristū. Tādu mīlestību, atbalstu un cieņu es savā mūžā neesmu jutis ne no viena. Bez brāļiem es DRAFTĀ neko nebūtu spējis izdarīt.

Gints, 35 gadi

BPI DRAFTS “VĪRI” nometni vadīja Kaspars Šterns, Igors Rautmanis, Mārcis Zīverts, Deniss Miglāns, Oskars Špickopfs, Aleksandrs Kēnigsvalds.

Iet uz ziņu sarakstu