Meklēt

BPI DRAFTS 2022. gada nometnes "IESAUKUMS"

29. Jūlijs 2022BPI DRAFTS

Šovasar jau 13. gadu tika organizēta nometne BPI DRAFTS “IESAUKUMS”, kurā 14-19 gadu veciem puišiem veselīgā un vīrišķīgā vidē palīdz izprast dzīves pamatvērtības, pilnveidot raksturu, piedzīvot un novērtēt komandas darbu, un saprast savu aicinājumu. 

Šogad divās nometnēs “IESAUKUMS” kopā piedalījās vairāk kā 80 puišu. Pirmajā nometnē dalībnieku vidū bija arī puiši no SKII “Naukšēni”, bet otrajā nometnē, kas notika latviešu un krievu valodā, dalībnieki bija ieradušies arī no Baltkrievijas un Ukrainas. Dalībnieku drosme izpaudās ne tikai stājoties pretī fiziski smagiem uzdevumiem, bet arī atzīstot savu vājumu, lūdzot pēc palīdzības un aizlūgšanām. Puiši bija ļoti pateicīgi par iespēju piedalīties nometnē un redzēt to, kāds ceļš ir ejams, lai ikdienā izdzīvotu autentisku vīrišķību. Nometnes noslēgumā vairāki dalībnieki pieteicās BPI DRAFTS “DELTA” izaugsmes/mentoringa programmā, lai turpinātu veidoties par vīriem pēc Dieva nodoma.

Liela pateicība Dievam par ikvienu, kas visdažādākajos veidos atbalsta BPI DRAFTS kustību, lai caur šo Dieva doto instrumentu varētu kalpot jaunajiem vīriem, kas ir gan mūsu tagadne, gan nākotne.

Iet uz ziņu sarakstu