Meklēt

BPI DRAFTS 2018

29. Augusts 2018BPI DRAFTS

Jau devīto gadu nometņu vietā “Ganības” notiek BPI DRAFTS nometnes. Šo nometņu mērķis ir sagatavot jaunos puišus par vadītājiem, kas spēj vadīt un uzņemties atbildību par sevi un to, ko viņiem uzticējuši cilvēki un Dievs. Šovasar notika 4 DRAFTA nometnes divas 1. līmeņa un 2. un 3. līmenis.

1. līmeņa nometnēs, kopā piedalījās 73 puišu - gan tādi, kas aktīvi iesaistās vietējā draudzē, gan tādi, kas uz draudzi un Dievu skatās ar nelielu skepsi. Caur lekcijām, fiziskiem un intelektuāliem uzdevumiem, caur sviedriem un asarām puiši piedzīvoja, ko nozīmē būt vīrietim un ko nozīmē izcīnīt uzvaru - piepūlēties, būt neatlaidīgam un atrast pareizos cilvēkus sev līdzās. Šo piecu dienu laikā puišos bija vērojamas izmaiņas, kādi no puišiem uzticēja savu dzīvi Jēzum, citi atjaunoja attiecības ar Viņu.

Es piedzīvoju daudz pārbaudījumu, nebija viegli, bet tas jau arī ir tas, kas mūs sagaida dzīvē. Sapratu, ka īsts vīrietis ir tas, kas nevis bēg no problēmām, bet uzņemas par tām atbildību un ir gatavs tās risināt.

– tā nometnē piedzīvoto raksturo Ričards S.

Savukārt Tomass K. saka:

Manuprāt, nometne ir ļoti noderīga, lai iemācītos pārvarēt grūtības. Šajā nometnē bija vairākas lekcijas par to, kā kļūt par vīrieti, kā veidot raksturu un atteikties no sava ego. Pēc nometnes esmu sācis vairāk domāt par garīgām lietām un lasīt Bībeli. Ja būs iespēja, nākamgad noteikti braukšu uz nākamo līmeni!

Iet uz ziņu sarakstu