Meklēt

BPI atvērtais seminārs aprīlī

22. Marts 2024

BPI seminārs “Patiesība mīlestībā” par seksualitātes un dzimuma jautājumiem notiks 12. un 13. aprīlī. 
Pieteikšanās līdz 10. aprīlim
ej.uz/BPI-DZIMUMS

Par semināru stāsta BPI studiju procesa vadītājs Lūkass Tolberts.

Pēdējam šīs sezonas BPI atvērtajam semināram izvēlēta ļoti aktuāla tēma par seksualitātes un dzimuma jautājumiem. Ko varam sagaidīt no šī semināra?
Mēs dzīvojam pasaulē, kas pastāvīgi mainās. Katru dienu mēs saskaramies ar jautājumiem, par kuriem pirms desmit gadiem pat nevarējām iedomāties – mākslīgais intelekts, seksualitāte, kara draudi, tehnoloģiju izmantošana, dzimums utt. Tomēr, kā apustulis Pāvils rakstīja pirms gandrīz divtūkstoš gadiem: “…Dievs nav mums devis bailības garu, bet spēka, mīlestības un savaldības garu.” (2. Timotejam 1:7) Šajā seminārā vēlamies piedāvāt zināšanas, pieredzi un diskusijas par to, kā mēs, kristieši, varam dzīvot pārliecībā ar spēku, mīlestību un savaldību, it īpaši saistībā ar jautājumiem par dzimumu un seksualitāti. Šajā seminārā runāsim ne tikai par biblisko ētiku seksualitātes un dzimuma jautājumos, bet arī par to, kā mēs varam izdzīvot to savā ikdienā, kalpošanā un stāstos, kurus stāstām, un sarunās ar dažādu paaudžu cilvēkiem, īpaši jauniešiem.

Pastāstiet vairāk par semināra vadītājiem.
Semināru vadīs divi vieslektori no Lielbritānijas – Endijs Robinsons un Andrejs Bants. Viņi abi ir no organizācijas “Living Out” (www.livingout.org), kas nodarbojas ar nākamās kristīgās vadītāju paaudzes sagatavošanu. Endijs Robinsons īpaši fokusējas uz kristietības un seksualitātes jautājumiem. Savukārt Andrejs Bants ir par šo tēmu sarakstījis vairākas grāmatas. Abi viņi ir ieguvuši arī teoloģisko izglītību. Īpaši ir tas, ka viņi abi personiski zina, ko nozīmē dzīvot ar patiku pret savu dzimumu, tajā pašā laikā uzticīgi cenšoties sekot Bībeles mācībai par laulību, seksualitāti un dzimumu.

Kas aicināti uz semināru?
Neatkarīgi no tā, vai esat mācītājs, kalpošanas vadītājs, jauniešu vadītājs, vecāks vai kāds, kuru šīs tēmas vienkārši interesē, mēs jūs aicinām pievienoties mums. Tā ir lieliska iespēja, lai pārliecinātos par Dieva labo nodomu saistībā ar mūsu dzimumu un seksualitāti un to, kā Viņa nodoms palīdz mums būt Viņa nemainīgās cerības vēstnešiem arvien vairāk mainīgajā pasaulē.

Gaidām jūsu pieteikumu līdz 10. aprīlim – www.ej.uz/BPI-DZIMUMS. Dalības maksa par semināru, kas iekļauj arī maksu par pusdienām, 15 EUR. Seminārs notiks angļu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

Iet uz ziņu sarakstu