Meklēt

BPI atklātās lekcijas martā

1. Marts 2023

Šogad daļa no lekcijām BPI ir atvērtas ikvienam interesentam. Esat aicināti pievienoties BPI klātienes studentu lekcijām, lai papildinātu savas zināšanas vai vienkārši “pagaršotu”, kāda ir BPI ikdiena. Dalības maksa par katru kursu – 10 eiro, neatkarīgi no apmeklēto lekciju skaita. Lekcijas notiek visas dienas garumā – no apmēram 10:00 līdz 17:00. Ja vēlaties kādas no lekcijām apmeklēt, lūdzu, sazinieties, rakstot bpiplatforma@gmail.com, lai uzzinātu par precīziem nodarbību laikiem izvēlētajam kursam. Atvērto lekciju skaits var tikt papildināts. 

7.-9. marts (arī 10.-11. marts)
KALPOŠANA ĢIMENĒM

Par to, kā kalpot ģimenēm, mācīs Kristīne un Juris Beķeri-Brīvkalni, kuri jau vairākus gadus veiksmīgi attīsta šo kalpošanas jomu, un tā ir bijusi par svētību daudziem. Tiks aplūkotas tēmas, kas saistītas ar attiecībām laulāto starpā, bērnu audzināšanu, utml.

21.-22. marts 
SOTERIOLOĢIJA

BPI uzsāk sadarbību ar “World Hope Bible Institute”, piedāvājot iegūt teoloģisko izglītību ikvienam interesentam - sievietēm un vīriešiem. Šis būs kā iepazīšanās kurss, kas tiem, kas izvēlēsies iegūt teoloģisko izglītību šajā programmā, tiks ieskaitīts kopējā kursu skaitā.

 

Iet uz ziņu sarakstu