Meklēt

BPI atklātās lekcijas februārī

30. Janvāris 2023

Šogad daļa no lekcijām BPI ir atvērtas ikvienam interesentam. Esat aicināti pievienoties BPI klātienes studentu lekcijām, lai papildinātu savas zināšanas vai vienkārši “pagaršotu”, kāda ir BPI ikdiena. Dalības maksa par katru kursu – 10 eiro, neatkarīgi no apmeklēto lekciju skaita. Lekcijas notiek visas dienas garumā – no apmēram 10:00 līdz 17:00. Ja vēlaties kādas no lekcijām apmeklēt, lūdzu, sazinieties, rakstot bpiplatforma@gmail.com, lai uzzinātu par precīziem nodarbību laikiem izvēlētajam kursam. Atvērto lekciju skaits var tikt papildināts. 

8.-9. februāris
RŪPES PAR VĀJĀKAJIEM
Apmācību vadīs “Lighthouse Latvia” komanda; kopā mācīsimies, kā strādāt ar bērniem bāreņiem, kas sasnieguši pilngadību, bet joprojām jūtas pamesti, nevajadzīgi, aizmirsti. Vairāk par “Lighthouse Latvia” darbu var uzzināt Facebook lapā LighthouseLatvia

10. februāris
DIEVA ATRIBŪTI
Diena kopā ar mācītāju un Latvijas “lieldraugu”, Bridge Builders International prezidentu Čaku Kelliju, aplūkojot dažādos Dieva apzīmējumus Bībelē. Kāpēc to ir tik daudz, kā tos labāk izprast, kā tie attiecas uz mūsu dzīvi?

11. februāris
RŪPES PAR BĒGĻIEM
Tepat kaimiņos Ukrainā nu jau gandrīz gadu notiek karš. Kā mums uz to skatīties, ko Bībele saka par karu un par bēgļu aprūpi? Semināru vadīs Bridge Builders International komanda kopā ar cilvēkiem no Ukrainas, kuri ikdienā turpina dažādos veidos atbalstīt savus tautiešus.

13.-16. februāris
BĪBELES PĀRSKATS
Bieži ir grūti ieraudzīt, kā atsevišķi Bībeles stāsti veido vienu vienotu stāstu, kā tie iederas Dieva lielajā plānā. Bībeles pārskata nodarbības palīdz ieraudzīt Bībeli kā vienojošu stāstu, kas no sākuma līdz pat pašām beigām runā par mīlošu Tēvu, kurš grib glābt cilvēci caur savu Dēlu Jēzu Kristu. Četras dienas saistoši un interaktīvi cauri visam lielajam Bībeles stāstam studentus vadīs Rīgas draudzes “Mājvieta” mācītājs Kārlis Kārkliņš.

Iet uz ziņu sarakstu