Meklēt

BPI absolvents, mācītājs Raivis Deksnis uzsācis kalpošanu Priekules draudzē

20. Oktobris 2023Pastorālā kalpošana

Priekules draudzē 15. oktobrī tika svinēts mācītāja Raivja Dekšņa kalpošanā ievešanas dievkalpojums. Savu dievbijību un uzticību apliecinājuši, vairāk nekā astoņus gadus kalpojot Tukuma un Nariņciema draudzēs, Raivis un Santa Dekšņi tagad kalpos Priekulē, par ko Priekules draudze ir Dievam ļoti pateicīga.

Svētku dievkalpojumu iedvesmojoši vadīja un svētrunu sacīja Garīdznieku brālības vadītājs, mācītājs Edgars Godiņš. Brīnišķīgas dziesmas Dieva godam dziedāja Priekules draudzes koris Zentas Svaras un Ingrīdas Šeršņovas vadībā. Aizlūgumu par mācītāju R. Deksni un viņa dzīvesbiedri veica mācītājs Edgars Godiņš un sludinātājs Viesturs Gerhards. Sirsnīgi sveicieni sekoja no Priekules draudzes un tās kalpošanas nozarēm, tuvējām baptistu draudzēm un citu konfesiju draudzēm Priekulē, draugiem un ceļabiedriem līdzšinējā kalpošanā.

"Mums ir dota Kristus mīlestība, kuru centīsimies kopā izdzīvot Priekulē, nesot gaismu viens otram un līdzcilvēkiem. Ticu, ka Dievs svētīs to laiku, kurš tiks dots, lai kopīgi mācītos mīlēt Kristu un kalpot ar tām dāvanām, ko Viņš mums devis,” teica mācītājs Raivis Deksnis.

"Paldies par lielisko un svētīgo darbu, kā arī laiku, pacietību, enerģiju un vēl daudz ko citu, ko jūs esat gatavi ieguldīt, lai mūsu draudze būtu īpaša un mēs vairāk varētu iepazīt Dieva mīlestību. Mēs esam pārliecināti, ka iepriekšējās izaugsmes pieredze, jūsu pazemība un darba prieks palīdzēs veidot mūsu draudzi par īpašu svētību vietu, kurā atklāsies Dieva mīlestība un Viņa klātbūtne. Lai Dievs jūs svētī! Ejiet ticībā un aplieciniet, ka Dievs ir izredzējis vadītāju Priekules baptistu draudzei," savam jaunajam mācītājam vēl Priekules draudze.

 

Iet uz ziņu sarakstu