Meklēt

BPI 11. izlaidums

14. Jūnijs 2023Pastorālā kalpošana

Šī gada 13. maijā, dienā, kad siltums iezīmēja pavasara pāreju uz vasaru, norisinājās gadskārtējais Latvijas Baptistu draudžu savienības Kongress, par kura vadlīniju bija izvēlēts lozungs “Augam kopā”.  Kongresa laikā notika arī BPI 11. izlaidums. 

Stāstot par Baltijas Pastorālā institūta darbību, studentu izaugsmes vadītājs Tomass Šulcs atgādināja par tā mērķi – sagatavot jaunos vadītājus, kalpotājus, kuri mīl Kristu ar visu savu būtību. “Esmu pateicīgs Dievam, ka Viņš deva šo misiju vadītājiem, kas dibināja BPI, un tā nav mainījusies – joprojām mēs vēlamies sagatavot un apmācīt jaunus un esošos vadītājus, kuri uzņemas atbildību un grib pilnvērtīgāk nodot savas dzīves kalpošanai.” Tāpat viņš norādīja, ka pēdējos gados ir bijusi iespēja redzēt, ka jaunie vadītāji, sludinātāji un garīdznieki nāk tieši no BPI rindām, un to ietekme sāk aizsniegt arvien vairāk vietas visā Latvijā. Arī jaunais BPI Studiju procesa vadītājs ir BPI absolvents Lūkass Tolberts. “Bet mēs nevēlamies apstāties un “dusēt uz lauriem”, jo mūsu uzdevums un misija ir stāstīt visai pasaulei Evaņģēlija vēsti.” Tas ir milzīgs darbs, kuru BPI nevar paveikt tikai ar saviem spēkiem. “Jūs esat tās acis un mutes, kuri redz un var uzrunāt puišus, vīrus savā draudzē, lai viņi pievienotos studijām, un varbūt tieši šodien kādam ir iespēja pateikt – jā.” 

BPI 2013. gada absolventi: (1. rinda no kreisās) Jurģis Šuba (Liepājas Pāvila draudze), Jānis Jēkabsons (Siguldas draudze), Ināra Roziņa (Ogres Trīsvienības draudze), Gita Kudiņa (Brocēnu draudze), Viktors Kalniņš (Rīgas Golgātas draudze), (2. rinda no kreisās) Viktors Reinholds (Uguņciema draudze), Jānis Siders (Mērsraga draudze), Jānis Ābols (Brocēnu draudze), Oļegs Kligačs (Ventspils draudze), Leonīds Barsuks (Jelgavas draudze), Vladimirs Semjonovs (Rīgas Mateja draudze); foto nav Juris Beķeris-Brīvkalns (iesaistīts ģimeņu kalpošanā Liepājā),Viljams Šulcs (Rīgas Golgātas draudze).

Kongress sveica vēsturiski lielāko BPI grupu izlaidumā. Visticamāk, šī gada absolventi piedzīvojuši līdz šim pārbaudījumiem un izaicinājumiem piepildītāko BPI mācību laiku, mācoties pandēmijas laikā. Esam priecīgi un pateicības pilni Dievam par šiem gadiem un BPI 11. izlaidumu. Lai Dievs svēta katru no 13 absolventiem un atklāj labos darbus, kurus jau ir katram sagatavojis, lai tajos dzīvotu! 

 

Iet uz ziņu sarakstu